Kıskanç kadın cinnet geçirdi: Sevgilisini bıçaklayıp sigara içerek telefonda konuştu

Japonya, başkent Tokyo'da yaşanan kan dondurucu bir olayla çalkalanıyor... Ülkenin popüler gece kulüplerinde çalışan erkek arkadaşını kıskanan 21 yaşındaki kadın cinnet geçirdi. Eline aldığı ekmek bıçağını sevgilisinin karnına saplayan kadını yoldan geçenler fark etti. Erkek arkadaşı yaşam mücadelesi verirken sırtını dönerek istifini bozmadan sigara içti. Üstü başı kan içinde kalan kadın bir de bunun üstüne kendisini sorgulamak isteyen polisleri görmezden gelerek telefonla sohbet etti.

Kıskanç kadın cinnet geçirdi: Sevgilisini bıçaklayıp sigara içerek telefonda konuştu

Japonya’nın başkenti Tokyo’da Mayıs ayında yaşanan korkunç bir olayın yankısı hâlâ hissediliyor… Olay Mayıs ayının sonlarında Tokyo’da gece hayatının oldukça hareketli olduğu Kabukicho bölgesinde yaşanmıştı. Bölgedeki barlardan birinde çalışan Phoenix Luna isimli bir adam, birlikte yaşadığı 21 yaşındaki kız arkadaşı Yuka Takaoka ile kavga etti.

Luna’yı kıskanan ve bu sebeple kavga başlatan Takaoka sinirlerine hakim olamayarak mutfakta bulduğu bir ekmek bıçağını genç adamın karnına sapladı. Sokakta yaşanan arbedenin ardından yoldan geçenler durumu fark etti. Üstü başı kan revan içinde olan gözlüklü genç bir kadın bir elinde sigara diğerinde ise telefonla oturuyordu. Durumdan habersizmiş gibi davranan genç kadının arkasında ise kanlar içinde çırılçıplak yatan Phoenix Luna bulunuyordu.

Genç kadın bu korkunç saldırı sonrasında ülke gündemini değiştirdi.